etui na telefon samsung a50

Najlepsze etui na telefon Samsung A50

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów etui, których rolą jest ochrona telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi np. upadkiem. Ponadto każdy case to także możliwość wyrażenia siebie poprzez dobranie ciekawego motywu, zgodnego z własnymi upodobaniami. Jeśli zastanawiasz się, jakie etui na telefon Samsung A50 wybrać, przeczytaj poniższy artykuł, w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji i naszych rekomendacji.

Slim Armor - propozycja dla fanów nowoczesności

Slim Armor to etui na telefon Samsung Galaxy A50, które składa się z dwóch warstw, odpowiedzialnych za zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Wnętrze tego produktu wykonane jest z termoplastycznego poliuretanu o specjalnej strukturze, której rolą jest absorbowanie energii uderzenia. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie chronić telefon przed skutkami upadków.

Case idealnie dostosowuje się do kształtu telefonu, a ponadto ma wszystkie niezbędne wycięcia, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Etui z zewnątrz wykonane jest z poliwęglanu. Materiał ten pełni funkcję usztywniającą, a jednocześnie dodaje także wyjątkowego charakteru całości, która przypadnie do gustu wielbicielom nowoczesnych rozwiązań. Etui posiada wbudowaną nóżkę, która jest przydatna np. podczas oglądania filmów.

Etui do Samsunga A50 - Wood Case - propozycja dla fanów naturalistycznych motywów

Etui na telefon Samsung Galaxy A50 z kolekcji Wood Case to świetna alternatywa dla osób doceniających w dodatkach elementy natury. Case ten jest gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa, ponieważ jego ranty wykonane są z elastycznego tworzywa TPU. Całość zaś wykorzystuje obecność utwardzonej gumy silikonowej oraz plastikowej płytki, która odpowiada za usztywnienie konstrukcji. Użytkownicy doceniają ten model za możliwość eliminowania ryzyka trwałego uszkodzenia urządzenia. Zewnętrzna część etui pokryta jest szlifowanym drewnem z wizerunkiem jelenia. Case ten jest idealnie dopasowany do modelu telefonu, dlatego nie odstaje na brzegach. Niezbędne wycięcia pozwolą Ci z łatwością korzystać ze wszystkich funkcji telefonu.

Soft Flex - propozycja dla wielbicieli tradycji

Samsung Galaxy A50 - etui na telefon Soft Flex - granatowy

Etui z kolekcji Soft Flex to propozycja idealna dla tradycjonalistów. Case w kolorze granatowym to klasyczne rozwiązanie, które spełni swoją podstawową funkcję, ale nie wyróżnia się w kwestii designu. Pokrowiec ten został wykonany z materiału TPU o elastycznych właściwościach. Produkt ten nie odkształca się na etapie użytkowania oraz cechuje się wysokim poziomem wytrzymałości. Gładka, przyjemna w dotyku powierzchnia zewnętrzna ogranicza pojawianie się nieestetycznych śladów po odciskach palców. Etui ma precyzyjne wycięcia oraz nakładki na boczne klawisze, co ułatwia dostęp do wszystkich funkcji smartfona.